Novophane dla pięknej skóry i zdrowych paznokci

Problem wypadania włosów i łamliwych paznokci to bolączka wielu osób. Dolegliwości te mogą być bardzo uciążliwe, dlatego coraz częściej pacjenci poszukują rozwiązania w gabinetach dermatologicznych. Lekarze często zalecają kurację odpowiednimi suplementami diety lub specjalistycznymi preparatami kosmetycznymi. Do ich grona zalicza się Novophane – linia francuskich produktów stworzonych do walki z problemem obniżonej jakości włosów i paznokci.

Ukierunkowane działanie

W linii produktów Novophane znaleźć można krem do paznokci oraz kapsułki zawierające suplement diety wspomagający zarówno paznokcie, jak i włosy. Oba te preparaty cechuje skład w postaci skoncentrowanej formuły, stworzonej dla wsparcia osłabionych włosów i paznokci.
Kapsułki to kombinacja biotyny, która pozytywnie wpływa na skórę, włosy i paznokcie, witamin z grupy B oraz witaminy C i E. W składzie znajduje się również cynk, magnez i żelazo. Bogata formuła pozwala w kompleksowy sposób zadbać o osłabione włosy i kruche, łamliwe paznokcie, a także bardzo dobrze wpływa na cerę.
Krem jest drugim produktem z tej linii i stworzony została z myślą o osobach borykających się z problemem kruchych, łamliwych i słabych paznokci. Jego naturalny skład to receptura odpowiadająca na potrzeby słabych paznokci, która regeneruje płytkę, wzmacniania ją i wpływa na zmniejszenie łamliwości i kruchości. Można stosować ją wielokrotnie w ciągu dnia.