wcierka jantar skład

Wcierka Jantar – skład i działanie wspomagające wzrost włosów

Posiadanie pięknych i mocnych włosów to cel wielu kobiet. Liczne zabiegi pielęgnacyjne oraz innowacyjne metody mają doprowadzić do zapuszczenia lśniących i bujnych włosów. Wcierka Jantar to doskonały produkt wspomagający walkę o gęstsze i mocniejsze włosy na głowie każdej kobiety. Stosowanie wcierki jest wygodne, a jej opakowanie niezwykle nowoczesne. Dzięki temu regularne używanie nie stanowi żadnego problemu i już po krótkim czasie można dostrzec pierwsze rezultaty. 

Wcierka Jantar – skład i jego właściwości

Wcierka Jantar skład posiada pełen cennych składników aktywnych i substancji o wyjątkowych właściwościach wzmacniających. Między innymi należą do nich:

  • wyciąg z bursztynu – działa wzmacniająco na włosy, chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, ma działanie odżywcze,
  • witaminy A, E i F – wykazują działanie pielęgnujące, odżywcze oraz wzmacniające,
  • d’pantenol – ten składnik silnie nawilża i jednocześnie łagodzi podrażnioną skórę głowy,
  • trichogen – wpływa na długość cyklu życia włosów i stymuluje ich wzrost,
  • polyplant hair – składnik poprawia stan skóry głowy i stymuluje cebulki włosowe poprzez ich wzmocnienie.
wcierka jantar skład

Sposób użycia wcierki Jantar

Wcierkę należy stosować bezpośrednio na skórę głowy. W tym celu należy rozprowadzić produkt u nasady włosów za pomocą wygodnego aplikatora. Po nałożeniu odżywki na całej głowie kolejnym krokiem jest wykonanie masażu. Warto poświęcić temu kilka minut, dzięki czemu składniki aktywne dotrą do każdej cebulki, a skóra głowy zostanie lepiej ukrwiona. Masaż można wykonywać palcami lub specjalnymi masażerami do skóry głowy. Stosowana codziennie zapewni pojawienie się pierwszych rezultatów już po upływie zaledwie kilku tygodni. 

Działanie wcierki Jantar

Do pierwszych, zauważalnych rezultatów regularnego stosowania wcierki Jantar można zaliczyć znaczące ograniczenie wypadania włosów. Wzmocnione włosy będą lepiej odżywione i dzięki temu staną się miękkie i będą się dobrze układały. Wcierka Jantar skład (tutaj) ma bardzo korzystny dla nowych, dopiero rosnących włosów. Kolejnym efektem jest więc pojawienie się na całej głowie malutkich włosów nazywanych baby hair. Po upływie kilkunastu tygodni używanie wcierki Jantar pozwala dostrzec przyspieszony wzrost włosów i wyraźne zagęszczenie fryzury. Dodatkową korzyścią regularnego stosowania produktu jest zmniejszenie efektu przetłuszczania włosów. Nie należy więc obawiać się nawet codziennego nakładania odżywki i wykonywania masażu bez późniejszego spłukiwania produktu szamponem.