Młynek do suszu

Legalna marihuana staje się coraz bardziej popularna i ceniona na polskim rynku. Posiada wiele korzyści zdrowotnych takich jak działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, wspomaga walkę z wieloma chorobami np. depresją, Alzhaimerem czy też stwardnieniem rozsianym jak również korzystnie wpływa na bezsenność, złą pracę jelit oraz ciśnienie.

Marihuana CBD nie posiada czynnika odurzającego THC, dzięki czemu można spokojnie ją zażywać. Jest w pełni polecana i rekomendowana przez lekarzy i co najważniejsze w pełni bezpieczna.

Młynek do suszu

Młynek do suszu zwanym również grinderem do suszu lub kraszerem jest nieodłącznym elementem, który jest potrzebny do rozdrobnienia ziół, które są w postaci całego kwiatu. Zdecydowanie ułatwia i przyspiesza to pracę i jest jedną z najwygodniejszych form rozdrabniania suszu oraz tytoniu. Młynek został tak zaprojektowany, aby wyciągał z rośliny wszystkie wartości odżywcze i zdrowotne. Pozwala na samodzielne przygotowanie produktu w formie jakiej się lubi.

Młynek do suszu- jaki wybrać?

Na rynku istnieje wiele różnych młynków do suszu ziołowego. Wyróżniamy młynki plastikowe, akrylowe, aluminiowe, drewniane, metalowe oraz elektryczne. Młynki metalowe posiadają najostrzejsze ząbki do mielenia suszu i ziół. Grindery są różnej wielkości, jednakże wszystkie mają niewielkie rozmiary, aby użytkowanie i przechowywanie było wygodniejsze. Wbudowane mają komory, które odpowiadają za zbieranie zmielonego suszu. Zazwyczaj w ostatniej znajduje się komora na nadmiar pyłu.