Venoforton radą na przewlekłą niewydolność żylną

Dzięki zastosowaniu Venofortonu można wydatnie złagodzić objawy i zatrzymać wpływ czynników powodujących pogorszenie się stanu żył.

Co to jest niewydolność krążeniowa żylna?

Szczególnie dotkliwa w obrębie żył przebiegających w nogach. Zaburzeniu ulega praca systemu zastawek w świetle przewodów żylnych. Zapewniają one możliwość bezkolizyjnego transportu krwi ku górze do serca. Jeśli ich praca jest upośledzona, powstaje refluks żylny i krew cofa się tworząc zastoiska.

Objawy niewydolności

Wspomniany Venoforton pozwala na ograniczenie odczuwanych niedogodności w postaci ciężkości i bólu nóg. W dalszym przebiegu choroby powstają obrzęki tkanek w dolnych partiach nóg. Nabrzmiałe i ostro zarysowane żyły sprawiają ból. Nocą wracają częste skurcze łydek. Nieprzyjemne mrowienie, kłucie i swędzenie nie dają się rozładować i przynoszą dyskomfort. Nocnym koszmarem jest syndrom niespokojnych nóg niszczący spokój nocy i jednostajny sen.

Działanie leku Venoforton

Venoforton działa zbawiennie na ściany żył dzięki zawartości mieszaniny saponin zawartych w wyciągu z owoców kasztanowca. Fito składniki uszczelniają i uelastyczniają ściany żył. Escyna blokuje działanie enzymów zawartych we krwi, które niszczą ścianki naczyń krwionośnych. Flawonoidy i kumaryna pielęgnuje naczynia włosowate i w odmianie niewydolności krążeniowej żył znajdujących się w mózgu jest to kluczowy czynnik wpływający na poprawę stanu pacjenta.