Maxon Forte bez recepty. Kiedy go stosować? Gdzie kupić?

Szacuje się, że nawet około 1,7 miliona mężczyzn w Polsce boryka się z problemami z erekcją. Większość z nich, ponieważ aż 65%, nigdy nie powiedziało o tym lekarzowi. Aby poprawić jakość swojego życia seksualnego, wielu z nich sięga po specjalne leki, które pozwalają na szybkie osiągnięcie erekcji.

Czym jest lek Maxon Forte?


Lek Maxon Forte od firmy Adamed został opracowany po to, aby pomagać mężczyznom doświadczającym zaburzeń erekcji. Bazuje on na dobrze znanej substancji, czyli sildenafilu, który obecny jest także w tabletkach Viagra i w innych ich zamiennikach.

Sildenafil, który zaliczany jest do kategorii inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), powoduje rozkurczanie się mięśni gładkich w ciałach jamistych penisa, dlatego prowadzi on do przyspieszonego napływu krwi i umożliwia uzyskanie erekcji.

Maxon Forte – wskazania do zastosowania


Lek Maxon Forte przeznaczony jest dla mężczyzn doświadczających zaburzeń erekcji, u których dochodzi do całkowitego braku wzwodu mimo stymulacji seksualnej lub też erekcja jest niewystarczająca, by odbyć stosunek seksualny.

W tabletkach Maxon Forte zastosowano sildenafil w dawce 50 mg. Jest ona przeznaczona dla mężczyzn, którzy nie zauważają wystarczającego rezultatu po standardowej dawce 25 mg, która rekomendowana jest dla początkujących użytkowników leku.

Gdzie można kupić lek Maxon Forte?


Lek Maxon Forte jest dostępny bez recepty. Można zakupić go obecnie w aptekach działających stacjonarnie oraz w aptekach internetowych z dostawą pod adres lub do paczkomatu.