Jakie zalety ma bramka do dezynfekcji rąk?

Bramka do dezynfekcjiNowoczesne bramki do dezynfekcji to niezawodne urządzenia, które wykorzystywane są przede wszystkim do automatycznej dezynfekcji rąk. Zdecydowana większość urządzeń dostępnych na rynku wyposażona jest w specjalny kołowrotek do kontroli wejść. Bramka do dezynfekcji rąk zaprojektowana została w taki sposób, aby uruchamiać się automatycznie tylko wtedy, gdy obie dłonie znajdować będą się bezpośrednio w otworach do dezynfekcji. Kołowrotek zwalnia się tylko wtedy, gdy dojdzie do zdezynfekowania dłoni.

Jakie zalety?

Oryginalna bramka do dezynfekcji (https://www.unicard.pl/bramka-higieniczna-z-kontrola-dostepu-hdt) ma bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach coraz częściej można ją spotkać w powszechnym użytku. Największą zaletą jest oczywiście to, że kołowrotek zwalnia się tylko wtedy, gdy dojdzie do prawidłowo zakończonej dezynfekcji rąk. W dużej mierze to właśnie tego typu system jest gwarancją zachowania higieny. Czujnik zaprojektowany jest w taki sposób, aby uruchomić dezynfekcję, gdy obie dłonie znajdować będą się w specjalnych otworach.

Jakie bramki do dezynfekcji wybrać?

Godne polecenia są bramki do dezynfekcji z komorami, które posiadają ochronne kołnierze gumowe. Bardzo praktyczne są również bramki, które posiadają specjalne półki. To właśnie na nich można przechowywać na przykład środki dezynfekcyjne. Warto wyraźnie zaznaczyć, że wybranie porządnej bramki to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest także to, aby postawić na porządny preparat biobójczy.