szczoteczka soniczna do zębów

Akcesoria soniczne idealne do usuwania osadu z zębów

Higiena jamy ustnej stanowi bardzo ważny aspekt w życiu wielu osób. Nic dziwnego, bowiem ładny i zdrowy uśmiech stanowi piękną wizytówkę. Bez wątpienia, szczoteczka soniczna do zębów jest produktem, który pomaga w profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej. Specjalnie opracowana technologia szczotkowania zapewnia doskonały efekt czystych i białych zębów

Niezbędne akcesoria do codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Szczoteczki soniczne ułatwiają zwalczanie próchnicy oraz choroby dziąseł. Mogą być one stosowane już od najmłodszych lat oraz przez seniorów. Wykazują one niezawodność w codziennym szczotkowaniu zębów. Pomagają one pozbyć się osadu z trudno dostępnych miejsc.

szczoteczka soniczna do zębów

Wśród cech charakterystycznych urządzenia można wymienić między innymi:

  • wodoodporność,
  • 5 trybów czyszczenia,
  • ergonomiczny uchwyt,
  • elegancki design,
  • porządny akumulator,
  • precyzję szczotkowania,
  • łatwe użytkowanie podczas codziennej higieny.

Szczoteczki soniczne i ich cechy szczególne

Wśród cech szczególnych szczoteczek sonicznych można wyróżnić inteligentne przypominanie co 30 sekund, o zmianie miejsca mycia zębów. Dodatkowo, cechą charakterystyczną jest doskonałe włosie, które nie podrażnia lecz delikatnie pielęgnuje jamę ustną. 31 tysięcy wibracji na minutę stanowi również doskonały atut. Regularne mycie pomaga w uzyskaniu efektu białych i zdrowych zębów. Przeciwdziała ona zapaleniu dziąseł, doskonale usuwa przebarwienia oraz osad. Zapobiega również nieprzyjemnemu oddechowi.

Zdrowe i białe zęby dzięki szczoteczkom sonicznym

Szczoteczki posiadają wbudowany timer, który informuje o upłynięciu 2-óch minut. Po tym czasie wyłącza się ona. Kształt główki pozwala dotrzeć w każdy zakątek jamy ustnej. Nie pozostawia po sobie osadu, lecz dokładnie czyści wszystkie miejsca.