sleeping cat

Tabletki na bezsenność przywrócą błogi sen.

Zmorą współczesnej cywilizacji jest coraz bardziej dokuczliwa bezsenność. Ogromny problem z zaśnięciem, ale też utrzymaniem i jakością snu mają już młodzi ludzie. Stan bezsenności może być chwilowy lub przewlekły. Pogarsza wydajność fizyczną i samopoczucie psychiczne. Osoby dotknięte problemami ze snem mogą być wybuchowe, poirytowane, zdekoncentrowane i nerwowe. Taki stan zdrowia nie sprzyja w utrzymaniu dobrych kontaktów i stosunków międzyludzkich. Błogi sen pozwala na regenerację organizmu. 

Złagodzenie stanów nerwowych

Główną przyczyną bezsenności są objawy napięcia nerwowego. Poirytowanie i rozdrażnienie doprowadza do stanów wyczerpania nerwowego. Które z kolei stanowią ogromny problem z zaśnięciem. Brak możliwości konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu sprawia, że nasilające się dolegliwości wyczerpują organizm. Nie należy tego stanu bagatelizować. Skuteczne letki na sen bez recepty złagodzą tego typu dolegliwości. Ziołowy lek Valdix Noc to produkt leczniczy o działaniu uspokajającym oraz ułatwiającym zasypianie. Naturalny wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego o wyjątkowym działaniu wpływa pozytywnie na:

  • łagodne stany napięcia nerwowego,
  • trudności w zasypianiu.

Ziołowe tabletki na bezsenność mogą przyjmować osoby od 12 roku życia. Zalecane jest dawkowanie 1 bądź 2 tabletek na pół godziny przed snem. Należy je obficie popić wodą mineralną.

tabletki na sen bez recepty

Magiczna moc melatoniny

Wpływ melatoniny na organizm ludzki jest niezwykle szeroki. Ma ona również zastosowanie w leczeniu niektórych zaburzeń snu. Tabletki Sen Apotex przeznaczone są dla osób dorosłych i oprócz melatoniny zawierają:

  • chmiel,
  • melisa,
  • magnez.
  • zespół witamin.

Wyjątkowo kojące działanie chmielu, posiada właściwości wspomagające błogi i spokojny sen. Zaś melisa lekarska znana ze swoich odprężających  mocy, wspomaga zmniejszenie nerwowości i stanów lękowych oraz utrzymaniu spokojnego snu. Działanie magnezu i witaminy B6 wpływa kojąco na zmęczenie, które często nie pozwala zasnąć. Ponadto przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Uzupełnienie każdej diety w witaminy A i E  wywiera wszechstronny i  bardzo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Przywracają szybką regenerację organizmu w wyniku wyniszczeń powstałych z powodu braku snu. Naturalne leki na sen bez recepty wpływają korzystnie na organizm i przyczyniają się przede wszystkim do skrócenia czasu niezbędnego do zaśnięcia. Suplement diety dla dorosłych wspomaga uzyskanie stanu odprężenia oraz zdecydowanie ułatwia zasypianie. Łagodzi trudności z adaptacją po zmianie strefy czasowej, które niekorzystnie wpływają na zasypianie i jakość snu.