lenor dwa opakowania

Lenor – dlaczego firma ta jest tak popularna?

Lenor to słynna marka płynów do płukania tkanin, która jest obecna na rynku od 1963 roku. Od tamtego czasu zyskała dużą popularność na rynku ze względu na swoje właściwości. Produkty Lenor mają za zadanie poprawić jakość tkanin, dodając im miękkości, a także przyjemnego zapachu. Co warto wiedzieć o Lenorze i dlaczego firma ta osiągnęła tak imponujący sukces?

 

Działanie Lenora – na czym polega?

Lenor działa na zasadzie zmiękczacza do tkanin. Ma w sobie składniki, które wpływają na strukturę tkanin, sprawiając, że stają się one miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Ponadto, płyny od Lenora zawierają również delikatne perfumy, które pozostawiają na tkaninach przyjemny zapach, który utrzymuje się na długi czas. Lenor znajduje zastosowanie w praniu wszystkich rodzajów tkanin, niezależnie od ich koloru i stopnia zabrudzenia. Produkty tej firmy mogą być stosowane zarówno w pralkach automatycznych, jak i w pralkach ręcznych. Dzięki Lenorowi tkaniny stają się miękkie i aksamitne, co wpływa na komfort noszenia odzieży, a także na jakość snu, jeżeli płuczemy w nim piżamę. Płyn do płukania tkanin Lenor jest produktem bezpiecznym w użyciu, jednak warto zwrócić uwagę na to, by nie przekraczać zalecanej dawki produktu. Zbyt duża ilość płynu do płukania tkanin może bowiem spowodować podrażnienia skóry oraz wywołać niepożądane reakcje alergiczne.

lenor

Rodzaje Lenora – które trzeba znać?

Na rynku dostępne są różne rodzaje płynów do płukania tkanin z marki Lenor (sprawdź na manada.pl). Każdy z nich ma nieco inne właściwości i podstawowe funkcje, dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas zakupu. Do najpopularniejszych produktów tej marki zaliczamy:

  • Lenor Classic – to standardowy płyn do płukania tkanin, który zapewnia miękkość i przyjemny zapach. Jest idealny dla alergików i osób z delikatną skórą.
  • Lenor Gold Orchid – ten płyn do płukania tkanin ma w sobie nuty kwiatowe, które nadają tkaninom subtelny zapach. Dzięki temu fantastycznie sprawdza się przede wszystkim u pań.
  • Lenor Unstoppables – to produkt w formie kapsułek, który dodatkowo wzmacnia zapach tkanin. Wyróżnia się wysoką skutecznością i świetną jakością.
  • Lenor Wild Flower Bloom – ten płyn do płukania tkanin ma w sobie nuty kwiatowe, które nadają tkaninom wiosenną woń. Świetnie sprawdza się on u dzieci.
  • Lenor Ocean Escape – płyn ten ma w sobie nuty morskie, które pozostawiają na tkaninach świeży i przyjemny zapach na bardzo długi czas. Jest rekomendowany przede wszystkim dla mężczyzn, którzy chcą zachować pewność siebie podczas pobytu poza miejscem zamieszkania.